Dansk Svejse og Rørmontage Vest A/S


Brovadvej 62
7000 Fredericia

T: +45 86 51 98 12
F: +45 75 86 27 86

CVR: 29 41 60 95

Kontakt os

 

Har du spørgsmål eller vil du bare gerne have et godt tilbud sidder vi klar til at hjælpe.
 

Vil du gerne i kontakt med en af os kan du finde os herunder.


Ellers er du altid velkommen til at skrive en mail til info@dsr-vest.dk

Ulrik Kristiansen >

Teknisk direktør​

 

Mobil: +45 20 13 92 82
Mail: ulrik@dsr-vest.dk

Kjeld Rasmussen >

Salgschef

 

Mobil: +45 25 59 60 37
Mail: kjeld@dsr-vest.dk

< Tonni Eriksen

Direktør

Mobil: +45 29 60 51 52

Mail: tonni@dsr-vest.dk

< Jimmy Madsen

Projektleder

 

Mobil: +45 30 15 34 01
Mail: jimmy@dsr-vest.dk

^ Karina Jørgensen

Bogholder

 

Tlf: +45 86 51 98 12
Mail: karina@dsr-vest.dk

^ Lasse Nicolajsen

Værkfører

 

Tlf: +45 27 21 28 15
Mail: lasse@dsr-vest.dk